Az Andersen Liga finálé következő ütközete, péntek este Jászberényben került megrendezésre. A döntő második összecsapásának kezdetén Odnoga Mátyás góljával az ETO megszerezte a vezetést. Nem sokkal később a Lehel csatára, Tiurikov Daniil egyenlített. Ahogy a hangulat fokozódott, Borbát Márk gólt lőtt a Lehel részéről. Csölle Dániel találatával az állás 2:2. A második harmad megkezdését követően Tiurikov Daniil átvette a vezetést csapata részére. Ismételten egyenlítés, Madácsi Benedek lövésével. Közelítve a harmad végéhez Makovics Bence góljával a győriek vezettek. Fedorin Roman döntetlennel fejezte be a mérkőzés második harmadát. Az utolsó harmadban az állás nem változott, ezáltal hosszabbításra került a sor. A döntő találatra Fekete Botond tett szert. Az izgalommal teli küzdelmet az UNI ETO HC győzelemmel zárta.