Gyerekzsivajjal telt meg utánpótlás központunk, ugyanis hagyományteremtő céllal gálával zártuk le az évet, ahol összeállt a győri All Star-csapat is, melyet a korosztályok 2-2 legjobbja alkotott. Az elismeréseknél nem feltétlenül csak a teljesítmény számított, hanem a hozzáállás, illetve az is, hogy önmagához képest ki fejlődött a legtöbbet.
Örömteli volt, hogy sok szülő is elkísérte gyerekét, ezzel is erősítve a győri kosárlabdacsaládot. Dúl Norbert vezérigazgató köszöntötte is játékosok mellett a szülőket. Kiemelte, hogy nehéz szezonon van túl az egyesület.
„Minden elismerést megérdemelnek a játékosok, akik szorgalmasan jártak edzésre, küzdöttek a meccseken. Az edzőknek is jár a taps, hiszen hétvégeket, ünnepnapokat is áldoztak arra, hogy fejlesszék a gyerekeket, és nem utolsósorban köszönet és hála a szülőknek, akik ugyancsak sok mindent alárendeltek annak, hogy ezek a gyerekek ott tudjanak lenni az edzéseken, a mérkőzéseken” – fogalmazott a klubvezető.
Gálos László utánpótlás szakmai vezető – aki a szezon második felében az első csapatot is irányította – azt emelte ki, hogy a csapatok gyakorlatilag minden területen elérték a kitűzött célt.
„A felnőttcsapatnak sikerült bennmaradnia, ami nagyon fontos volt a jövő szempontjából. Korosztályos csapataink közül több is A és B döntőt játszott, a junior ráadásul ezüstérmet szerzett. Nemcsak itt, a klubban jeleskednek játékosaink, többen a válogatottban, a fiatalabbak a kiválasztóprogramban jeleskednek, így nincs okunk a panaszra. Bízunk benne, a jövőben is legalább ilyen eredményességgel dolgozunk. Én is kiemelném az edzőkollégákat, és természetesen a szülőket is” – mondta a szakvezető.
Ezt követően minden edző bemutatta csapatát, értékelte a teljesítményt, és megnevezte a két kiválasztott játékost.
A díjazottak
- U11 Nádor Tigrisek, Gálosné Farkas Andrea: Balogh Boglárka, Vleskó Márton
- U11 Villámló Tigrisek, Viniczai Kata és dr. Tóth Zsuzsanna: Vitéz Nóra, Czuczor Sarolta
- U11 Villámló Kovácsok, Marosvölgyi Anita: Kulacs Mária, Smuk Borbála
- U11 UNI-TSE, Tulkán Máté: Magyar Rita, Nagy Barnabás
- U12, Marosvölgyi Anita: Barta Benedetta, Horváth Gréta
- U12 UNI-TSE, Kláris Zoltán, Tulkán Máté: Kláris Katalin, Ludovics Szilárd
- U14/A, Jakubovics Dóra: Nováky Fanni, Kohuth Luca
- U14/B, dr. Tóth Zsuzsa: László Laura, Csamangó Zsófia
- U14 UNI-TSE, Kláris Zoltán, Szőke Miron: Cseh Ákos, Janky Gergő
- U16/A, Gálos László: Bélafalvi Dóra, Fodróczi Fanni
- U16/B, Gálos László: Büki Lili, Kalinics Léna
- U16 UNI-TSE, Kláris Zoltán, Orsós-Bogdán Lívia: Szalai Gergely, Horváth László
- U18, Balla Dóra és Gálos László: Gálos Hanna, Lép Izabella
- MEFOB, dr.Barthalos István: Baffy Fanni, Bánszegi Borbála
- U19 TSE-EKE, Orsós-Bogdán Lívia: Gergely Patrik, Zalavári András
- UNI-TSE Akrobasket, Fogel Zsolt, Báthory Róbert: Maszlavér Bálint, Füstös Bence
A programot a No Limit Dance Crew táncosai színesítették Dobri-Gill Zsanett felkészítésével, majd az eseményt a játékosokkal közös táncos flashmob zárta.

