Második helyen végzett az ETO University Handball Team a II. Hotel Vinifera Wine & Spa nemzetközi kézilabdatornán Balatonfüreden. A csapat a házigazda Balatonfüred ellen mérkőzött meg a döntőben, ahol szoros mérkőzésen 29-26-os vereséget szenvedett az ETO.

A csütörtöki győzelem után pénteken a döntő mérkőzés várt az ETO University Handball Teamre. A találkozó két gyors hazai góllal indult, melyre Vilovski válaszolt (2-1). A félidőben fej-fej mellett estek a gólok, de a vezetést egyszer sem tudta átvenni csapatunk. A játékrész végül 15-14-es füredi vezetéssel zárult.

A második harminc percben tovább folytatódott a harcias, dinamikus játék. Csapatunk többször próbált felzárkózni ellenfelére, de a vezetést nem tudta átvenni. Végül három gólos, 29-26.os hazai győzelem született a találkozón. Így csapatunk második helyet szerezte meg a két napos viadalon.

A mérkőzés után Kilvinger Bálint így értékelt: „Tartalmas tornán vagyunk túl. A mai összecsapás remek alkalom volt a gyakorlásra, és sok értékes tapasztalatot szereztünk. Hullámzó volt a mai játékunk, amit az ellenfél jól kihasznált. Harcos hozzáállás jellemezte a csapatot, mindent beleadtunk, hogy sikerrel zárjuk a mérkőzést, de sokat hibáztunk. Pont az ilyen meccsek elengedhetetlenek a további fejlődéshez és az összeszokottság erősítéséhez” – zárta gondolatait a vezetőedző.

A bronzmeccsen a cseh Dukla Praha és az izlandi KA Akureyri csapata csapott össze, ahol végül a prágaiak bizonyultak jobbnak, ezzel megszerezve a harmadik helyet.