Gyerekzsivajjal telt meg utánpótlás központunk, ugyanis hagyományteremtő céllal gálával zártuk le az évet, ahol összeállt a győri All Star-csapat is, melyet a korosztályok 2-2 legjobbja alkotott. Az elismeréseknél nem feltétlenül csak a teljesítmény számított, hanem a hozzáállás, illetve az is, hogy önmagához képest ki fejlődött a legtöbbet.

Örömteli volt, hogy sok szülő is elkísérte gyerekét, ezzel is erősítve a győri kosárlabdacsaládot. Dúl Norbert vezérigazgató köszöntötte is játékosok mellett a szülőket. Kiemelte, hogy nehéz szezonon van túl az egyesület.

„Minden elismerést megérdemelnek a játékosok, akik szorgalmasan jártak edzésre, küzdöttek a meccseken. Az edzőknek is jár a taps, hiszen hétvégeket, ünnepnapokat is áldoztak arra, hogy fejlesszék a gyerekeket, és nem utolsósorban köszönet és hála a szülőknek, akik ugyancsak sok mindent alárendeltek annak, hogy ezek a gyerekek ott tudjanak lenni az edzéseken, a mérkőzéseken” – fogalmazott a klubvezető.

Gálos László utánpótlás szakmai vezető – aki a szezon második felében az első csapatot is irányította – azt emelte ki, hogy a csapatok gyakorlatilag minden területen elérték a kitűzött célt.

„A felnőttcsapatnak sikerült bennmaradnia, ami nagyon fontos volt a jövő szempontjából. Korosztályos csapataink közül több is A és B döntőt játszott, a junior ráadásul ezüstérmet szerzett. Nemcsak itt, a klubban jeleskednek játékosaink, többen a válogatottban, a fiatalabbak a kiválasztóprogramban jeleskednek, így nincs okunk a panaszra. Bízunk benne, a jövőben is legalább ilyen eredményességgel dolgozunk. Én is kiemelném az edzőkollégákat, és természetesen a szülőket is” – mondta a szakvezető.

Ezt követően minden edző bemutatta csapatát, értékelte a teljesítményt, és megnevezte a két kiválasztott játékost.

A díjazottak

  • U11 Nádor Tigrisek, Gálosné Farkas Andrea: Balogh Boglárka, Vleskó Márton
  • U11 Villámló Tigrisek, Viniczai Kata és dr. Tóth Zsuzsanna: Vitéz Nóra, Czuczor Sarolta
  • U11 Villámló Kovácsok, Marosvölgyi Anita: Kulacs Mária, Smuk Borbála
  • U11 UNI-TSE, Tulkán Máté: Magyar Rita, Nagy Barnabás
  • U12, Marosvölgyi Anita: Barta Benedetta, Horváth Gréta
  • U12 UNI-TSE, Kláris Zoltán, Tulkán Máté: Kláris Katalin, Ludovics Szilárd
  • U14/A, Jakubovics Dóra: Nováky Fanni, Kohuth Luca
  • U14/B, dr. Tóth Zsuzsa: László Laura, Csamangó Zsófia
  • U14 UNI-TSE, Kláris Zoltán, Szőke Miron: Cseh Ákos, Janky Gergő
  • U16/A, Gálos László: Bélafalvi Dóra, Fodróczi Fanni
  • U16/B, Gálos László: Büki Lili, Kalinics Léna
  • U16 UNI-TSE, Kláris Zoltán, Orsós-Bogdán Lívia: Szalai Gergely, Horváth László
  • U18, Balla Dóra és Gálos László: Gálos Hanna, Lép Izabella
  • MEFOB, dr.Barthalos István: Baffy Fanni, Bánszegi Borbála
  • U19 TSE-EKE, Orsós-Bogdán Lívia: Gergely Patrik, Zalavári András
  • UNI-TSE Akrobasket, Fogel Zsolt, Báthory Róbert: Maszlavér Bálint, Füstös Bence

A programot a No Limit Dance Crew táncosai színesítették Dobri-Gill Zsanett felkészítésével, majd az eseményt a játékosokkal közös táncos flashmob zárta.